XI Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej

By 24 maja 2017Koncerty

W dniu 22 maja 2017 r w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im.Fryderyka Chopina w Krośnie Odrzańskim odbył się XI Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej z udziałem uczniów grających na fortepianie,akordeonie i instrumentach dętych z szkół muzycznych I stopnia z Gubina,Międzyrzecza,Słubic,Świebodzina i Krosna Odrzańskiego. Naszą szkołę reprezentowali: z klasy trąbki Pana Edmunda Rodziewicza: Filip Wiśniewski i Damian Wierciński, z klasy fortepianu Pani Urszuli Andruszkiewicz: Amelia Gawlita i Jakub Solecki, z klasy fletu Pani Beaty Tecław Maja Bardzik, Julia Śniatyńska, Patrycja Markiewicz, Milena Galacka, Malwina Przygoda, z klasy fletu Pani Bogumiły Ślusarczyk: Sara Dąbrowska, Adrian Jaroch, z klasy saksofonu Pana Bronisława Krzystka: Maciej Wiśniewski.

Laureatami  festiwalu zostali: Filip Wiśniewski II miejsce,  Damian Wierciński  III miejsce , Maciej Wiśniewski II miejsce –  uczniom akompaniowała Pani Agnieszka Rzucidło,
Amelia Gawlita I miejsce,  Jakub Solecki  I miejsce, wyróżnienie Maja Bardzik – akompaniament Pani Urszula Andruszkiewicz . Gratulujemy!