Przesłuchania CEA

By 14 marca 2019Koncerty

Co dwa lata odbywają się Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej, przesłuchania są dla uczniów i pedagogów obowiązkowe, nie mają charakteru konkursowego, są jednak oceniane. W przesłuchaniu biorą udział uczniowie z klasy VI c/6 i IV c/4.

W tym roku w przesłuchaniach brali udział Michał Sykała z klasy fortepianu pani Urszuli Andruszkiewicz, Szymon Bezdziczek z klasy fortepianu pani Agnieszki Rzucidło, Aleksandra Majchrzak z klasy skrzypiec pana Andrzeja Gila akompaniament pani Alicja Gil, Marcel Wieciński z klasy akordeonu pana Andrzeja Winiszwskiego, Karol Skokowski z klasy trąbki pana Edmunda Rodziewicza akompaniament pani Agnieszka Rzucidło oraz Patrycja Markiewicz z klasy fletu pani Beaty Tecław i Patrycja Ślusarczyk z klasy fletu pani Magdaleny Hukajło akompaniament pani Urszula Andruszkiewicz.

W Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Stanisława Moniuszki w Słubicach odbyły się Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I Stopnia w dniach 10 – 11 grudnia 2018 r. Gubin był reprezentowany przez Patrycję Markiewicz, Patrycję Ślusarczyk i Karola Skokowskiego, .Występ naszych uczniów należy uznać za udany co podkreśliło jury przesłuchania podczas spotkania metodycznego z nauczycielami.

Najlepiej z całej szkoły zaprezentowały się nasze Patrycje – flecistki, Pati Markiewicz uzyskała 23,66 punktu a Pati Ślusarczyk 22,66 punktu. GRATULUJEMY UCZENNICOM I PEDAGOGOM 🙂

Skip to content